• ÖZTÜRK ÇİFTLİĞİ GÜN KURUSU KAYISI - ŞEFFAF KAP (500 GR)

ÖZTÜRK ÇİFTLİĞİ GÜN KURUSU KAYISI - ŞEFFAF KAP (500 GR)

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Üretici: Kuru Kayısı
  • Ürün Kodu: GÜN KURUSU KAYISI - ŞEFFAF KAP (500 GR)
  • Stok Durumu: 2-3 Gün
  • 35,00TL

  • KDV Dahil %8: 35,00TL

İçeriğinde hiç bir katkı maddesi olmadan, %100 doğal ortamında, güneş enerjisi ile kurutulan kayısılar, tüm lezzeti ve doğallığıyla sizlerle.

Olgunlaşmış kayısılar toplanıp kasalar halinde hava almayan depolara yerleştirilip daha sonra çıkarılıp güneşe serilir. Birkaç gün güneşlenen kayısılar toplanıp çekirdeği çıkarılır ve tekrar güneşe serilir. yeterince kuruduktan sonra toplanıp satışa hazır hale gelir.

Demir ve magnezyum minareli bakımından zengindir.

Lifli yapısından dolayı diyet için ideal bir besindir.

İçerisinde A vitamini bulunduğundan görme gücünü arttırır ve göz hastalıklarını engeller.

Önemli bir potasyum kaynağı olduğundan doğal yollardan kan basıncını ve yüksek tansiyonu düzenler, sindirim sisteminin çalışmasını hızlandırır, yorgunluğu alır, cildi güzelleştirir.

Her derde deva olan kayısı, aynı zamanda kilo problemi olan kişilere olumlu katkılar sağlıyor.

İade Koşulları
İade Koşulları Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.. Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Etiketler: GÜN KURUSU KAYISI - ŞEFFAF KAP (500 GR)